Spis firm
 

INTEL
 

TDK Corporation
 

Giada
 

RS group
 

NOKIA
 

ANRITSU
 

Digi-Key Electronics
 

AERS
 

Flex Power Modules
 

Danisense
 

BINDER
 

Parker Hannifin
 

DANFOSS
 

MOXA
 

Alliance Memory

22.09.2023 0:08:18
bloky
maketa
HomePage
Komponenty elektroniczne
Embedded
Automatyzacja przemysłu
Ochrona
Technika pomiarowa
Narzędzia
Elektromobilność
Energia słoneczna
Oświetlenie
Praca
Targi, Szkolenia, Wydarzenia
Online wydarzenia
Wideoteka
Różne

POLOLU-4980
 
MINIATUROWE PRZETWORNICE STEP-UP/STEP-DO
MANSON SDP-2210
 
PROGRAMOWALNY ZASILACZ LABORATORYJNY MAN
ThinkPad Laptop
 
Portfolio laptopów ThinkPad inspiruje pr
DPI 750E
 
RS Components oferuje szereg ulepszonych
conga-TR4
 
Komputer modułowy COM Express firmy cong
BHI260AB
 
An All-in-One Programmable Smart Sensor
SMI200
 
Nowe spojrzenie na klasykę: Kompaktowy i
BAHCO
 
Zestaw izolowanych kluczy BAHCO
s-Sense
 
Moduły s-Sense firmy R&D SOFTWARE SOLUTI
TH381
 
Miniaturowe, szczelne złączki serii TH38

TECHMASTEREVENT. PORTAL, KTÓRY OFERUJE UŻYTKOWNIKOM KOSMICZNE MOŻLIWOŚCI
Platforma TechMasterEvent aktywnie działa zaledwie od roku. W tym czasie ogłosiła 8 konkursów tematycznych, skierowanych do młodych twórców z całego świata; wszystkich, których fascynuje technika, elektrotechnika i elektronika. 5 konkursów już zostało zakończonych. Z nagród o łącznej wartości 31 700 USD cieszy się 18 laureatów z Europy i Afryki.

3 konkursy wciąż trwają! Wejdź na https://techmasterevent.com i poznaj szczegóły!

Na czym to polega?

TechMasterEvent powstał z myślą o młodych specjalistach, wizjonerach i eksperymentatorach. Tych, którzy mają odwagę pokazać swoje pomysły światu, nie boją się konfrontacji z innymi twórcami. O każdym, kto chce budować własną markę w międzynarodowej społeczności, a przy okazji skompletować profesjonalne portfolio.

Aby stać się częścią TechMasterEvent wystarczy mieć dostęp do Internetu z dowolnego miejsca na świecie oraz poświęcić 3 minuty na rejestrację. Rejestracja jest konieczna ze względu na zachowanie pełnych zasad bezpieczeństwa użytkowników, w tym ochronę ich praw autorskich.

Dalej wszystko zależy od indywidualnego podejścia uczestnika. Może on zgłaszać swoje projekty do trwających konkursów, może też publikować swoje najciekawsze prace na swoim profilu. Jedyne, co go w tej chwili ogranicza, to tylko jego wyobraźnia!

Idee i realizacje

Ekipa TechMasterTeam stara się, aby przygotowane konkursy były różnorodne i stanowiły wyzwanie dla twórców. Ważne dla nich jest również, aby całość była zgodna z bliskimi im założeniami: kwestią ochrony środowiska, ideą zero waste, przydatnością, poprawą jakości życia oraz wzmacnianiem relacji społecznych. Organizatorzy konkursów nie mają wątpliwości, że przed użytkownikami TechMasterEvent można stawiać wysokie wymagania. Potwierdza to doświadczenie chociażby ostatnich dwóch konkursów. Na przykład do konkursu „The smallest possible, useful and fully operational electronic circuit” został zgłoszony projekt stacji pogodowej opartej na danych zbieranych w chmurze oraz prototyp urządzenia wcześnie wykrywającego chorobę nerek za pomocą ludzkiego oddechu. W konkursie „Electronics & 3D” każde zgłoszone rozwiązanie miało aspekt praktyczny, od zastosowania druku 3D w nauce, aż do druku działającego ramienia robota.

Chcesz się sprawdzić?

W tej chwili na TechMasterEvent aktywne są 3 konkursy.

„Let’s live more pleasantly”, zachęca, aby przyjrzeć się bliżej otoczeniu i stworzyć przestrzeń przyjazną sobie i innym. Wystarczy znaleźć punkt, który wymaga poprawy bądź interwencji, następnie wymyślić i zrealizować projekt, który podniesie jakoś życia całej społeczności. Dobrze, aby autorzy myśląc o innych, pamiętali też o sobie.

„Tame the elements”, proponuje, by zmierzyć się z jednym lub kilkoma żywiołami. Oczekiwany jest projekt techniczny, który będzie służyć jednostce lub całym społecznościom. Od autorów i ich wyobraźni zależy, czy zechcą żywioły wykorzystać czy ujarzmić i jak wielki będzie rozmach całości.

„MechoManiac”, jest dla wszystkich, którzy umieją połączyć elektronikę, informatykę i mechanikę w jedno. Temat pomysłu mechatronicznego jest absolutnie dowolny: może to być aparatura medyczna lub nowoczesna zabawka.

TechMasterEvent rozdaje nagrody

W każdym z trwających konkursów pula nagród to 3 500 USD. O ile uczestnik może zgłosić tylko jeden projekt w danym konkursie, to już ilość konkursów, w jakich bierze udział, jest nieograniczona.

Wybór najlepszego projektu nigdy nie jest łatwym zadaniem i stanowi wielką odpowiedzialność. Wspaniale jednak jest mieć świadomość, że wspiera się najlepszych.

Dołącz do nas! Daj się zauważyć! Wygraj!
TechMasterEvent na Ciebie czeka!

2022120702 / 07.12.2022 / Różne / Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. /

NOWE UNIWERSALNE OBUDOWY SERII ZP OD KRADEX
KRADEX to polski producent obudów z tworzyw sztucznych, który rozpoczął działalność w 1985 roku. Od swoich początków firma kładzie nacisk na rozwój procesów produkcyjnych, dobór surowców, a także unowocześnianie zaplecza technicznego.

MINIATUROWE PRZETWORNICE STEP-UP/STEP-DOWN OD POLOLU
W ofercie TME pojawiły się miniaturowe przetwornice DC-DC o stałym napięciu wyjściowym (dostępne w wersjach od 3,3V do 15V DC). Artykuły te pochodzą z portfolio amerykańskiej marki Pololu.

MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE ZASILACZY SPE MARKI OWON
Wybór zasilacza laboratoryjnego może się okazać trudnym zadaniem. Zwłaszcza, jeżeli poszukujemy kompaktowego urządzenia o szerokiej funkcjonalności, a jednocześnie mieszczącego się w określonym budżecie. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na ofertę marki OWON.

KOMPUTERY JEDNOPŁYTKOWE BANANA PI
Komputery jednopłytkowe pozwalają rozwijać złożone projekty. Są atrakcyjna platformą nie tylko dla uczniów, studentów i amatorów – ale również profesjonalistów. W okresie rynkowych niedoborów polecamy naszym klientom jedno z najpopularniejszych w swojej dziedzinie rozwiązań: komputery Banana Pi.

PROGRAMOWALNY ZASILACZ LABORATORYJNY MANSON SDP-2210
Regulowane zasilacze należą do podstawowego wyposażenia laboratoryjnego – są niezastąpionym narzędziem pracy w serwisach urządzeń elektrycznych, działach R&D, salach jednostek edukacyjnych i warsztatach hobbystów.

BEZPIECZNIKI OPTIFUSE W OFERCIE TME
Wybierając odpowiedni rodzaj bezpiecznika, warto przyjrzeć się jego podstawowym parametrom, takim jak: typ, rodzaj obudowy, prąd i napięcie znamionowe czy temperatura pracy. Wśród wielu producentów bezpieczników warto zwrócić uwagę na ofertę marki Optifuse, której produkty dostępne są w naszym katalogu:

SPRĘŻYNY GAZOWE MARKI PNEUMAT JUŻ DOSTĘPNE Z MAGAZYNÓW TME
Od dłuższego czasu pracujemy w TME nad rozwojem asortymentu produktów z dziedziny pneumatyki. W tej dziedzinie naszego katalogu jednym z największych dostawców jest obecnie marka Pneumat. Do katalogu TME właśnie trafiły nowe rozwiązania tego wytwórcy – sprężyny gazowe.

SKANER LASEROWY 2D 360 STOPNI MARKI DFROBOT
Urządzenie zwane LIDARem bierze swoją nazwę od ang. light detection and ranging. Jego celem jest określanie odległości od najbliższej powierzchni w danym kierunku.

REJESTRATORY EKRANOWE SERII KD6 OD LUMEL
W ofercie TME pojawił się rejestrator serii KD6 firmy Lumel przeznaczony do pomiaru i kontroli parametrów procesów technologicznych. Urządzenie może zbierać dane w systemach pomiarowo-regulacyjnych lub działać jako autonomiczny przyrząd pomiarowo-rejestrujący.

TECHMASTEREVENT. PORTAL, KTÓRY OFERUJE UŻYTKOWNIKOM KOSMICZNE MOŻLIWOŚCI
Platforma TechMasterEvent aktywnie działa zaledwie od roku. W tym czasie ogłosiła 8 konkursów tematycznych, skierowanych do młodych twórców z całego świata; wszystkich, których fascynuje technika, elektrotechnika i elektronika. 5 konkursów już zostało zakończonych. Z nagród o łącznej wartości 31 700 USD cieszy się 18 laureatów z Europy i Afryki.

PRZEGLĄD POMYSŁÓW NA ŚWIĄTECZNE PREZENTY
Wybór świątecznego prezentu dla osoby, której hobby jest elektronika czy choćby majsterkowanie, nie należy do zadań prostych. Niezależnie, czy obdarowana będzie dziewczynka czy chłopiec, kobieta czy mężczyzna, podstawowym problemem jest wybór upominku, który okaże się naprawdę przydatny.

PRZETWORNICE DC/DC SERII CCG1R5-10 OD TDK-LAMBDA
TDK-Lambda jest znanym na całym świecie, japońskim producentem zasilaczy oraz przetwornic AC/DC i DC/DC.

Interesting video


Video Report from AMPER 2022


PRZEMYSŁOWE PRZETWORNIKI CIŚNIENIA MARKI CYNERGY3


Introducing NVIDIA DGX A100


Intel Alder Lake Product Video


O PHOENIX CONTACT

Firma tygodnia

INTEL


Spis firm


INTEL


TDK Corporation


Giada


RS group


NOKIA


ANRITSU


Digi-Key Electronics


AERS


Flex Power Modules


Danisense


BINDER


Parker Hannifin


DANFOSS


MOXA


Alliance Memory


Intelliconnect (Europe) Ltd.


KIOXIA Europe GmbH


Antenova Ltd


Friedrich Lütze GmbH


Analog Devices


ASRock Industrial


NVIDIA


Yamaichi Electronics USA Inc.


Laird Thermal Systems


HARTING


A.P.O. - ELMOS v.o.s.


MACH SYSTEMS s.r.o.


Pico Technology


Lynred


AdvantechKalendarz
EMO Hannover, DE, 18.-23.09.2023
DistribuTECH, 23.1.-25.1.2024, Indianapolis, IN
DistribuTECH, 11.2.-13.2.2025, Dallas, TX

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara


naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813