Spis firm
 

KEYENCE
 

CML Microcircuits
 

SAMTEC
 

ams-OSRAM
 

INTEL
 

TDK Corporation
 

Giada
 

RS group
 

NOKIA
 

ANRITSU
 

Digi-Key Electronics
 

AERS
 

Flex Power Modules
 

Danisense
 

BINDER

23.02.2024 0:07:33
bloky
maketa
HomePage
Komponenty elektroniczne
Embedded
Automatyzacja przemysłu
Ochrona
Technika pomiarowa
Narzędzia
Elektromobilność
Energia słoneczna
Oświetlenie
Praca
Targi, Szkolenia, Wydarzenia
Online wydarzenia
Wideoteka
Różne

POLOLU-4980
 
MINIATUROWE PRZETWORNICE STEP-UP/STEP-DO
MANSON SDP-2210
 
PROGRAMOWALNY ZASILACZ LABORATORYJNY MAN
ThinkPad Laptop
 
Portfolio laptopów ThinkPad inspiruje pr
DPI 750E
 
RS Components oferuje szereg ulepszonych
conga-TR4
 
Komputer modułowy COM Express firmy cong
BHI260AB
 
An All-in-One Programmable Smart Sensor
SMI200
 
Nowe spojrzenie na klasykę: Kompaktowy i
BAHCO
 
Zestaw izolowanych kluczy BAHCO
s-Sense
 
Moduły s-Sense firmy R&D SOFTWARE SOLUTI
TH381
 
Miniaturowe, szczelne złączki serii TH38


Firma Digi-Key przedstawia 2. sezon serii filmów pt. „Supply Chain Transformed”
Drugi sezon poświęcony jest budowaniu elastycznych, skutecznych i odpornych łańcuchów dostaw

Firma Digi-Key Electronics, która oferuje największy na świecie wybór komponentów elektronicznych i produktów automatyki dostępnych w magazynie do natychmiastowej wysyłki, opublikowała pierwszy odcinek 2. sezonu serii filmów „Supply Chain Transformed” skupiającej się na postępach w Internecie rzeczy (IoT), łączności, czujnikach i śledzeniu aktywów w łańcuchu dostaw.

Sponsorowana przez firmę Nordic Semiconductor seria złożona z trzech odcinków, przygląda się bliżej temu, jak świat radzi sobie z nowymi i stale obecnymi wyzwaniami w globalnej logistyce oraz bada, w jaki sposób technologia może zapewnić widoczność i wgląd w ryzyka związane z łańcuchem dostaw.

„Ostatnie lata pokazały, jak duże ryzyko naprawdę istnieje pomiędzy punktem A i B w łańcuchu dostaw” - mówi Josh Mickolio, dyrektor ds. rozwoju biznesu dostawców technologii bezprzewodowych w firmie Digi-Key. „Przy tak dużej i ciągłej koncentracji na globalnej logistyce, ważniejsze niż kiedykolwiek jest dostępne, zautomatyzowane monitorowanie i śledzenie. W firmie Digi-Key staramy się, aby najbardziej poszukiwane produkty były łatwo dostępne dla inżynierów i projektantów, którzy ich potrzebują”.

„Automatyzacja jest kluczem do możliwości skalowania i optymalizacji globalnych łańcuchów dostaw” - mówi Magnus Pedersen, wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA w firmie Nordic Semiconductor. „Im bardziej możemy usprawnić łańcuch dostaw, tym lepiej. Mniej części będzie musiało znajdować się w tymczasowym magazynie, a precyzja dostaw dla klientów wzrośnie. Powinno to zaoszczędzić czas i pieniądze na każdym etapie - od produkcji wafli, aż do otrzymania przez klienta produktu końcowego”.

Rozpoczynający serię film pt. „The Path to Recovery” jest już dostępny w witrynie internetowej Digi-Key. Analizuje on zmiany w łańcuchach dostaw od czasu wydarzeń w 2020 roku i co dostawcy robią inaczej, aby zapewnić inżynierom i projektantom dostępność potrzebnych produktów, na które istnieje największy popyt.

W drugim filmie, zatytułowanym „The Beginning of the Supply Chain”, przyjrzymy się, w jaki sposób dostawcy pozyskują surowce i komponenty, które stanowią podstawę współczesnych projektów. Natomiast w trzecim filmie, zatytułowanym „Future-Proof Supply Chains”, przeanalizujemy kroki niezbędne do zapewnienia, by przyszłe łańcuchy dostaw były gotowe do sprostania nieoczekiwanym skokom popytu.

Rozwiązania i usługi firmy Digi-Key dla łańcucha dostaw obejmują strategiczne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia w celu poprawy sprawności działania i uniknięcia problemów związanych z łańcuchem dostaw. Aby dowiedzieć się więcej o tej serii filmów oraz sposobie, w jaki firma Digi-Key wspiera klientów stawiających czoła wyzwaniom globalnej logistyki, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

Informacje o firmie Nordic Semiconductor

Nordic Semiconductor jest norweską firmą typu „fabless” (bez własnych zakładów produkcyjnych) specjalizującą się w technologii komunikacji bezprzewodowej wykorzystywanej w Internecie rzeczy (IoT). Firma Nordic Semiconductor została założona w 1983 roku i zatrudnia ponad 1300 pracowników na całym świecie. Nasze nagradzane rozwiązania Bluetooth Low Energy stały się pionierem w dziedzinie bezprzewodowych rozwiązań ultraniskiej mocy, dzięki czemu staliśmy się liderem na rynku globalnym. Nasza oferta została później uzupełniona o technologie ANT+, Thread i Zigbee, a w 2018 roku wprowadziliśmy na rynek kompaktowe rozwiązania komórkowe niskiej mocy LTE-M/NB-IoT dla Internetu rzeczy (IoT), wspierające jego upowszechnienie. W 2021 r. oferta firmy Nordic Semiconductor została dodatkowo uzupełniona o technologię Wi-Fi.

Informacje o firmie Digi-Key Electronics

Firma Digi-Key Electronics z siedzibą w Thief River Falls (Minnesota, USA) zdobyła uznanie jako lider i nieustanny innowator w dziedzinie wysokiej jakości dystrybucji komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie. Jako pionier w tej dziedzinie, firma Digi-Key oferuje przeszło 14,9 miliona komponentów od ponad 2400 renomowanych markowych producentów i posiada w magazynie jeden z największych asortymentów produktów dostępnych do natychmiastowej wysyłki. Oprócz produktów, które napędzają innowacje technologiczne, firma Digi-Key wspiera również inżynierów projektantów i specjalistów ds. zaopatrzenia, oferując niezliczone rozwiązania i narzędzia cyfrowe, dzięki którym praca jest wydajniejsza.

2023032701 / 25.03.2023 / Różne / Digi-Key Electronics /

Firma DigiKey dodaje ponad 450 nowych dostawców i 1,7 miliona nowych części w 2023 roku
Firma DigiKey, wiodący globalny dystrybutor handlowy, oferujący największy wybór komponentów technicznych i produktów automatyki dostępnych w magazynie do natychmiastowej wysyłki, poinformowała dziś o znacznym poszerzeniu swojego portfolio w 2023 roku.

15. edycja dorocznej promocji DigiWish Giveaway firmy DigiKey rozpoczyna się 1 grudnia 2023 r.
Firma DigiKey, wiodący światowy dystrybutor oferujący największy wybór komponentów technicznych i produktów automatyki dostępnych w magazynie do natychmiastowej wysyłki, ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie w dniu 1 grudnia 2023 roku 15. edycji dorocznej promocji DigiWish Giveaway. Święta już niedługo, dlatego DigiKey wybiera 24 szczęśliwych zwycięzców, którzy będą mieli powody do wcześniejszego świętowania. Wszystko to dzięki zaangażowaniu firmy w realizację misji, której celem jest pomoc inżynierom, projektantom i konstruktorom w przyspieszeniu postępu.

Firma DigiKey zadebiutuje na targach SPS, prezentując swoją ofertę w dziedzinie automatyki
Targi Smart Production Solutions (SPS) to największa europejska impreza skupiona wokół branży automatyki

DigiKey dodaje 300 nowych dostawców w pierwszej połowie 2023 r.
Do godnych uwagi dostawców należą Alps Alpine, Ambiq Micro, Amphenol LTW, HELUKABEL i Zettler Magnetics

DigiKey otrzymuje od firmy Sensirion nagrodę Distribution Excellence Award 2023 za wysoki poziom usług

Od początku roku 2023 firma DigiKey poszerzyła swój asortyment produktów o ponad 175 tys. nowych pozycji magazynowych (SKU)

Firma DigiKey prezentuje odświeżone logo i system identyfikacji wizualnej
Odświeżona identyfikacja wizualna marki odzwierciedla ewolucję firmy i pozycję lidera w handlu

Firma Digi-Key przedstawia 2. sezon serii filmów pt. „Supply Chain Transformed”
Drugi sezon poświęcony jest budowaniu elastycznych, skutecznych i odpornych łańcuchów dostaw

Digi-Key, Seeed Studio i Machinechat wprowadzają pierwsze w branży prywatne rozwiązania sieci LoRaWAN-in-a-Box
Firma Digi-Key Electronics nawiązała współpracę z Seeed Studio i Machinechat, aby wprowadzić pierwsze w branży, prywatne rozwiązania LoRaWAN-in-a-Box dla Internetu rzeczy (IoT).

Digi-Key Electronics ogłasza globalną współpracę z firmą QuickLogic Corporation w ramach platformy handlowej Digi-Key
QuickLogic jest producentem półprzewodników działającym w modelu fabless wykorzystującym otwartoźródłowe narzędzia bezpośrednio programowalnych macierzy bramek (FPGA) w ramach inicjatywy QuickLogic Open Reconfigurable Computing (QORC).

Digi-Key Electronics wprowadza narzędzie myLists - skonsolidowany system zarządzania listami produktów
Firma Digi-Key Electronics ogłosiła uruchomienie skonsolidowanego systemu zarządzania listami produktów, czyli narzędzia myLists, które ma sprawnie połączyć narzędzia BOM Manager, cen i dostępności (PANDA®) oraz Ulubione w jedno wygodne rozwiązanie. Narzędzie oferuje również większe możliwości i nowe funkcje.

Digi-Key Electronics Announces Global Partnership with Machinechat to Deliver Ready-to-Use IoT Data Management Software
Digi-Key Electronics, who offers the world's largest selection of electronic components in stock for immediate shipment, announced that it has partnered with Machinechat to deliver the industry's most affordable and easy-to-use IoT data management solution to accelerate IoT development and deployments.

Interesting video


electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE


Video Report from AMPER 2022


PRZEMYSŁOWE PRZETWORNIKI CIŚNIENIA MARKI CYNERGY3


Introducing NVIDIA DGX A100


Intel Alder Lake Product Video

Firma tygodnia

KEYENCE


Spis firm


KEYENCE


CML Microcircuits


SAMTEC


ams-OSRAM


INTEL


TDK Corporation


Giada


RS group


NOKIA


ANRITSU


Digi-Key Electronics


AERS


Flex Power Modules


Danisense


BINDER


Parker Hannifin


DANFOSS


MOXA


Alliance Memory


Intelliconnect (Europe) Ltd.


KIOXIA Europe GmbH


Antenova Ltd


Friedrich Lütze GmbH


Analog Devices


ASRock Industrial


NVIDIA


Yamaichi Electronics USA Inc.


Laird Thermal Systems


HARTING


A.P.O. - ELMOS v.o.s.Kalendarz
SENSOR+TEST 2024, 11.-13.6.2024, Nuremberg, DE
electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE
DistribuTECH, 11.2.-13.2.2025, Dallas, TX

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara


naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813